wtorek, 21 listopad 2017 12:19

[Zapowiedź] Talent Show w Lubaniu

30 listopada w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu odbędzie się, organizowana przez UAT "Adaś", już VIII edycja "Talent Show". Podczas tej imprezy, na szkolnej scenie, przed licznie zgromadzoną publicznością mogą się zaprezentować nie tylko wybitne talenty ze szkoły, ale także te zaproszone z innych szkół i ośrodków kultury powiatu lubańskiego.

Śpiewający, grający na różnych instrumentach muzycznych, tańczący i prezentujący inne, czasami zaskakujące talenty, zachwycają i budzą wiele skrajnych emocji podczas swoich występów. Konkurs stoi na bardzo wysokim poziomie. Występujący są poddawani ocenie jury, składającego się z nauczycieli, uczniów i ludzi związanych ośrodkami kultury powiatu lubańskiego. Na występujących można także głosować drogą SMS-ową przez specjalnie uruchomioną linię telefoniczną.

Każdej edycji "Talent Show" towarzyszy świetna oprawa oraz występ gwiazdy. Oprócz tego zgromadzona publiczność może skorzystać z kącika dla dzieci i bufetu z ciastem i napojami. Świetna i profesjonalna organizacja gromadzi na auli setki widzów, którzy później przez wiele dni ekscytują się obejrzanymi występami. A laureaci konkursu stają się rozpoznawalnymi, szkolnymi gwiazdami.

Tegoroczna edycja "Talent Show" odbędzie się 30 listopada o godzinie 17 w auli szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza. Serdecznie zapraszamy.

sba_logo.png
INTERREG-Projekt des LaSuB

Koordynator projektu: Tomasz Jaśków
Landesamt für Schule und Bildung
INTERREG-Projekt des LaSuB
Hartmannstraße 6 | 02708 Löbau
+49 (0) 3585 85 08 915