wtorek, 14 luty 2017 22:01

2. Spotkanie robocze Uczniowskich Agencji Turystycznych

W dniu 16.01.2017 r. w Ostritz odbyło spotkanie robocze uczniów i nauczycieli partnerskich szkół z Saksonii i Polski pt. Współpraca z mediami. Informacja prasowa.  
 
Tematyka warsztatów koncentrowała się na zagadnieniach związanych z promocją oraz współpracą z mediami. Ze względu na praktyczny wymiar działań edukacyjnych warsztaty przeprowadzone przez Fryderyka Potoczka były niezwykle ciekawe i pozwoliły na zdobycie praktycznej wiedzy.

Mam nadzieję, że uczestnicy wczorajszego spotkania wrócili do swoich szkół z nowymi doświadczeniami, ciekawymi pomysłami, pozytywną energią oraz motywacją do dalszej realizacji wspólnych przedsięwzięć projektowych. W tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystkie grudniowe spotkania uczniów z przedstawicielami wydziałów promocji w lokalnych instytucjach. Może uda się zorganizować więcej takich spotkań? Uczniowie już pytają o kolejne spotkania.  
 
Nasze wczorajsze działania edukacyjne odbyły się w Międzynarodowym Centrum Spotkań St. Marienthal, które znajduje się w niewielkim Ostritz położonym zaledwie 11 km od Görlitz. Miejsce warte zobaczenia. Więcej informacji po polsku: http://www.kloster-marienthal.de/pages/ibz?locale=pl

 

sba_logo.png
INTERREG-Projekt des LaSuB

Koordynator projektu: Tomasz Jaśków
Landesamt für Schule und Bildung
INTERREG-Projekt des LaSuB
Hartmannstraße 6 | 02708 Löbau
+49 (0) 3585 85 08 915